Waterpolo groepsfoto

Als iemand zwembadwater kan beoordelen, zijn zij het wel

Gisteren doken Niels Hofmeijer, Jeroen Rouwenhorst, Lars ten Broek en Marnick Snel het water in bij De Wiltsangh in Nunspeet.
De Nederlandse waterpolomannen van de KNZB ervaarden daar hoe het is om te zwemmen in een chemievrij zwembad met Nuvi2O-techniek.

Zij trainen dagelijks wel zes uur in het water. Juist daarom waren we extra benieuwd naar hun reactie.
De eerste indruk? Geen rode ogen, geen typische chloorlucht en geen trekkerig gevoel op de huid na afloop. Volgens de mannen voelde het water opvallend aangenaam aan. Als het aan hen ligt, trainen ze het liefst vaker in een chemievrij zwembad.
Voor ons natuurlijk prachtig om te horen van sporters die het verschil meteen voelden.

Ook kregen de mannen van Korné Kroneman nog een rondleiding in de technische ruimte onder het zwembad. Voor deze lange waterpoloërs bleek niet de techniek, maar vooral de hoogte hier en daar de grootste uitdaging. 

Hellebrekers is via Pool of Support verbonden aan deze topsporters. Mooi om ze gisteren in Nunspeet te ontvangen en hen het chemievrije zwembad met onze Nuvi2O-techniek zelf te laten ervaren.
Benieuwd naar hun verdere reacties én de beelden? Snel meer!

Waterpolo in techniek